Jesteśmy dostawcą rozwiązań dla Twojej siłowni !

Olimpfitness to wysokiej klasy urządzenia, ekskluzywny i elegancki design. Profesjonalne i kompleksowe wyposażenie siłowni, klubów fitness, ośrodków hotelowych spa, sal rehabilitacyjnych, rekreacyjnych oraz szkolnych i domowych. Służymy Państwu fachowym doradztwem w projektowaniu pomieszczeń a także doborem odpowiedniego rodzaju sprzętu.
OLIMPFITNESS OFERUJE ZA POŚRE...

Festyn PBC - Mistrzostwa Podhala w Wyciskaniu Sztangi

07.08.2011, 20:54W dniach 07-08-2011 na placu Galerii Nowotarskiej odbył się festyn połączony z zawodami Mistrzostwa Podhala w Wyciskaniu Sztangi.
Na imprezę przybyli zaproszeni goście Karolina Kozela oraz Mariusz Strzeliński z team-u Olimp a także zaproszeni sędziowie Stanisław Małecki oraz Janusz Bławat.
Czytaj więcej - Galeria fotografii.


Cała impreza wystartowała po godzinie 12.
Organizatorzy przygotowali scenę i cała oprawę muzyczną. Publiczność dzielnie zabawiała Karolina Kozela, która przejęła mikrofon od prowadzącego. Jej pokaz Zumby powalił wszystkich zebranych na kolana, ze sceny można było poczuć pełen profesjonalizm i energię. Około godziny 13 odbyło się wyciskanie sztangi leżąc o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Zgłosiło się 10 zawodników.
Zawody odbyły się z podziałem na dwie kategorie wagowe o czym zadecydowała komisja sędziowska sędzia Stanisław Małecki oraz sędzia główny Janusz Bławat.
Padł też rekord zawodów 215 kg!
Podczas trwania całej imprezy zbierano krew dla potrzebujących i zebrano ponad 11 litrów krwi. Na koniec o godzinie 17 odbył się koncert Mirosława Witkowskiego.
Było ciepło, energicznie i wesoło.
Podziękowania dla gości bez których impreza nie mogłaby się odbyć: Karolinie Kozeli, Mariuszowi Strzelińskiemu, Stanisławowi Małeckiemu oraz Januszowi Bławatowi.
Zapraszamy za rok!

Wszelkie prawa zastrzeżone Olimpfitness 2008. Projekt biernawski.com

Olimpfitness Stanisław Małecki, ul. Aleje 1000-lecia 74, 34-400 Nowy Targ
tel. kom.: 603 125 648, fax: (18) 26 681 19, e-mail: olimpfitness@olimpfitness.pl